Sprzedaż kruszyw

Jednym z trzonów naszej firmy jest również profesjonalna sprzedaż kruszyw wszelkiego rodzaju. Jeżeli poszukują Państwo kruszyw budowlanych wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie to warto skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy!


Kruszywa – atrakcyjne ceny, bogaty wybór

Zajmujemy się sprzedażą (wraz z dowozem) materiałów sypkich, kruszyw, ziemi oraz innych surowców. Gwarantujemy korzystne ceny, a także transport własnymi pojazdami w dowolne miejsce w kraju. Dowóz wykonujemy wywrotkami o DMC 3,5t, 18t, 26t, 32t, 40t (w zależności od potrzeb. Służymy pomocą w doborze kruszywa, by każdy nasz klient mógł otrzymać dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.

Ładowarka kruszywa

Sprzedaż kruszyw – oferta

Piach zasypowy

Piach zasypowy

Kruszywo doskonale sprawdzające się podczas wyrównywania terenu oraz obsypywania fundamentów.

Piach budowlany

Piach budowlany

Niezbędny składnik produkcji betonu.

Piach siany, płukany

Piach siany, płukany

Kruszywo posiadające dużą zawartość krzemionki. Wykorzystywane w do sporządzania betonu, zapraw murarskich oraz tynkarskich.

Ziemia ogrodowa siana

Ziemia ogrodowa siana

Materiał wykorzystywany do wymiany lub uzupełniania gruntów, w celu poprawy ich jakości.

Humus

Humus

Inaczej ziemia próchniczna. Górna, niezwykle żyzna warstwa gleby, która zawiera szczątki roślin w różnym stadium rozkładu.

Dolomit

Dolomit

Kruszywo odznaczające się wysoką twardością i wytrzymałością o szerokim zastosowaniu m.in. w gospodarstwach domowych, czy przemyśle drogowym.

Kamień kolejowy

Kamień kolejowy

Inaczej tłuczeń kolejowy. Tłuczeń o frakcji o frakcji 31,5-50 mm. Stosowany w kolejnictwie do budowy nasypów lub jako podsypka.

Przekrusz betonowy

Przekrusz betonowy

Materiał wykorzystywany w betonie konstrukcyjnym oraz nawierzchniach betonowych. Powstały w wyniku kruszenia betonu.

Zamów kruszywo

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja była idealnie dopasowana do Państwa potrzeb, a dostarczony produkt spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!