Roboty ziemne i wyburzeniowe

Roboty ziemne i wyburzeniowe również są częścią oferty naszej firmy. Wykorzystujemy zaawansowany, specjalistyczny sprzęt, który w pełni profesjonalnie i bezpiecznie pozwala nam wykonać zlecenie. Zapraszamy do współpracy!


Posiadamy w pełni sprawny, dedykowany sprzęt, który pozwoli nam wykonać roboty ziemne i wyburzeniowe o dowolnym zakresie. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala nam wykonywać zlecenie w sposób w całości kontrolowany oraz bezpieczny. Odpowiedni sprzęt to także znaczne przyspieszenie prac oraz zwiększenie ich dokładności.

Roboty ziemne

Wykwalifikowana kadra gwarantem jakości


Roboty wyburzeniowe i ziemne wykonywane są przy pomocy specjalistycznych maszyn, które wymagają odpowiedniego traktowania. Nasi operatorzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie zdobywane podczas realizacji licznych zleceń. Wieloletnia praktyka pozwala posługiwać się sprzętem sprawnie, bezpiecznie i skutecznie. Jeżeli chcą Państwo zlecić roboty to serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pracownicy na budowie

Roboty ziemne i wyburzeniowe - dostępny sprzęt

Minikoparki (waga 3t)

Minikoparka

Wielofunkcyjny sprzęt wyposażany w wymienny osprzęt roboczy. Wykorzystywany w drobnych pracach budowlanych.

Koparko-ładowarki (jcb 3cx, jcb 4cx)

Koparka JCB3cx

Uniwersalny sprzęt budowlany, który spełnia funkcje koparki i ładowarki oraz zapewnia szeroki zakres prac np. zgarnianie.

Koparki kołowe (waga 15-25t)

Koparka kołowa

Sprzęt dedykowany pracom budowlanym (wyburzenia, rozbiórki), sprawdzający się na utwardzonej powierzchni.

Koparki gąsienicowe (waga ok. 25t)

Koparka

Sprzęt idealny do grząskiego terenu (umożliwia łatwiejszy przejazd). Stosowany do wykopów, wyburzeń czy prac wydobywczych.

Zamów

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze rozwiązań.