O firmie

Bracia Pilawscy to mała, rodzinna firma, która została założona przez dwóch braci – Adama i Piotra Pilawskich. Trzon naszej działalności to transport drogowy towarów. 


Specjalizujemy się w transporcie odpadów i materiałów sypkich. Nasze wielozadaniowe pojazdy mogą być również wykorzystywane do przewozu maszyn budowlanych jak kruszarki, czy rozdrabniacze. Wykonujemy także usługi sprzętem budowlanym takim, jak np. koparki, czy koparko-ładowarki. Są to m.in. wyburzenia, rozbiórki, wykopy itp. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jedną z gałęzi naszej firmy jest również sprzedaż materiałów sypkich wraz z własnym transportem. Co więcej, zapewniamy transport już od 1t. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Oferta

Pracownicy na budowie

Doświadczenie i profesjonalizm gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług

Wieloletnie doświadczenie w transporcie materiałów sypkich i odpadów sprawia, że doskonale wiemy, jak skutecznie odpowiedzieć na potrzeby naszych kontrahentów.


Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz przejrzyste warunki współpracy. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, czego dowodem są liczne rekomendacje. Gwarantujemy uczciwą i rzetelną współpracę oraz ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, oczekiwań i budżetu. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy!

Oferta

Rozbiórka